Alba

Backsight - Live At Stará Pekárna 2018 (koupit)
Rok vydání: 2018
19 písníAlbum či jednotlivé skladby můžete zakoupit na cdbaby:
http://www.cdbaby.com/cd/backsight
nebo dále na iTunes, Rhapsody, Amazonu a dalších

Backsight - Back To The Wild (koupit)
Rok vydání: 2012
9 písní

BACKSiGHT je česká blues-rock / soul-bluesová kapela, která s potěšením vydává nové studiové album "Back to the Wild". V devíti skladbách se kluci z BACKSiGHT vynasnažili udělat album plné energie a feelingu - tak jako to dělají na svých živých koncertech. Přesněji řečeno, abyste se při poslechu cítili jako byste byli v první řadě hned pod pódiem :) Skladby jsou poměrně různorodé - některé znějí jako chicago blues, jiné jdou více do rocku. S tímto albem se rozhodně nebudete nudit! "Back to the Wild" bylo nahráno v Indies Records Studio, Brno Dušanem Součkem, master provedl Bronislav Šmíd a produkci samotné BACKSiGHT během podzimu 2011.
Recenze alba na bluesovém serveru v Kolumbii: De República Checa llega procedente la banda Backsight, una agrupación que ha escogido sonidos procedentes del blues, del rock y del soul para crear su estilo. En su nueva producción “Back To The Wild” nos ofrecen nueve canciones con mucha energía, la misma que dicen muchos críticos se puede sentir en sus conciertos. Tiene guitarras muy fuertes, secundadas por una línea rítmica con mucho poder y una armónica que se va entremezclando con la voz. Esto en la parte eléctrica, porque en la parte acústica sus integrantes se transforman y nos llevan de un gran escenario a la intimidad de un café. De ambas maneras Backsight atrapa con un sonido variado, placentero, que no permite nunca el aburrimiento.
Překlad: Skupina Backsight pochází z České republiky. Vybrali si zvuky a riffy z blues, rock a soulu, aby vytvořili svůj vlastní styl. Ve své nové produkci s albem "Back to the Wild" nabízí devět skladeb se spoustou energie, stejně jako byste se ocitli na živém koncertu. CD má velmi silné kytary s velmi silnou rytmickou linkou a harmonikou, která se mísí dobře s hlasem. To i v elektrické části, protože v akustické části se její členové mění a odvádějí zvuk velkého pódia do kavárny. Při poslechu cítíte ve všech směrech přijemný a pestrý zvuk alba, u kterého se nikdy nebudete nudit.

Album či jednotlivé skladby můžete zakoupit na cdbaby:
http://www.cdbaby.com/cd/backtothewild
nebo dále na iTunes, Rhapsody, Amazonu a dalších

Backsight - Won't Stop Trying (stáhnout)
Rok vydání: 2008
9 písní

První, a ještě akustické album BACKSiGHT natočené ve studiu AudioLine.

zpěv, akustická kytara: Otakar Šamánek
kytary: Jiří Gruber
foukací harmonika: Tomáš Majláth
basová kytara: Josef Slezák
bící: Pavel Bříza
klávesy: Roman Jež

Album Won't Stop Trying je zde volně ke stažení.

wp